Nyitóoldal
E-mail címem:

Jelszavam:


Elfelejtettem jelszavam!


A kosár üres!

D-Link DES-1005D 5 Port Switch 10/100

D-Link DES-1005D  5 Port Switch 10/100
2 év garancia
Rendelhető péntekre
Házhoz szállítjuk keddre

Web ár

2 618 Ft2 062 Ft +Áfa (27%) dbKosárba teszem
Chipland index
0%
0 vélemény, hozzászólás

Switch 8 port TL-SF1008D

Switch 8 port TL-SF1008D
2 év garancia
Azonnal elvihető!

Web ár

2 907 Ft2 289 Ft +Áfa (27%) dbKosárba teszem
Chipland index
1%
1%
0 vélemény, hozzászólás

D-Link DES-1008D 8 Port Switch 10/100

D-Link DES-1008D  8 Port Switch 10/100
2 év garancia
Rendelhető péntekre
Házhoz szállítjuk keddre

Web ár

3 095 Ft2 438 Ft +Áfa (27%) dbKosárba teszem
Chipland index
1%
1%
0 vélemény, hozzászólás

D-Link 5-port 10/100 Metal Housing Desktop Switch

D-Link 5-port 10/100 Metal Housing Desktop Switch
2 év garancia
Rendelhető péntekre
Házhoz szállítjuk keddre

Web ár

4 324 Ft3 405 Ft +Áfa (27%) dbKosárba teszem
Chipland index
0%
0 vélemény, hozzászólás

SWITCH TPLINK TL-SF1005D 5 port 10/100

SWITCH TPLINK TL-SF1005D 5 port 10/100
2 év garancia
Azonnal elvihető!

Web ár

4 543 Ft3 578 Ft +Áfa (27%) dbKosárba teszem
Chipland index
1%
1%
0 vélemény, hozzászólás

D-Link DGS-1005D 5 Port Gigabit Switch 10/100/1000

D-Link DGS-1005D  5 Port Gigabit Switch 10/100/1000
2 év garancia
Rendelhető péntekre
Házhoz szállítjuk keddre

Web ár

4 858 Ft3 826 Ft +Áfa (27%) dbKosárba teszem
Chipland index
0%
0 vélemény, hozzászólás

D-Link 8-port 10/100 Metal Housing Desktop Switch

D-Link 8-port 10/100 Metal Housing Desktop Switch
2 év garancia
Rendelhető péntekre
Házhoz szállítjuk keddre

Web ár

5 495 Ft4 327 Ft +Áfa (27%) dbKosárba teszem
Chipland index
0%
0 vélemény, hozzászólás

TP-LINK TL-SM311LS Mini GBIC 1G-LX Module

TP-LINK TL-SM311LS Mini GBIC 1G-LX Module
5 év garancia
Rendelhető péntekre
Házhoz szállítjuk keddre

Web ár

6 354 Ft5 004 Ft +Áfa (27%) dbKosárba teszem
Chipland index
0%
0 vélemény, hozzászólás

TP-LINK TL-SM311LM Mini GBIC Module Multi-mode

TP-LINK TL-SM311LM Mini GBIC Module Multi-mode
5 év garancia
Rendelhető péntekre
Házhoz szállítjuk keddre

Web ár

6 354 Ft5 004 Ft +Áfa (27%) dbKosárba teszem
Chipland index
0%
0 vélemény, hozzászólás

DLINK Switch 8x1000Mbps DGS-1008D

DLINK Switch 8x1000Mbps DGS-1008D
2 év garancia
Rendelhető péntekre
Házhoz szállítjuk keddre

Web ár

6 507 Ft5 124 Ft +Áfa (27%) dbKosárba teszem
Chipland index
0%
0 vélemény, hozzászólás