Lefelé az árakkal! Új komplett számítógép kínálat.
12 féle akciós számítógépünket eddig is őrült áron akcióztuk, mi viszont sokalltunk néhány árat és addig dolgoztunk, amíg lejjebb tornáztuk őket.
Hatalmas népszerűségnek örvendenek a megújított ChipLand PC-k. Ügyfeleink megkedvelték, hogy egy óra múlva elvihetik a kiválasztott gépet és az árával bátran dicsekedhetnek barátaiknak, hisz jó vásárt csináltak.
Ki vesz ma használt számítógépet, amikor újat adunk 42.990 Ft-ért ?!
![]() |
Akár 20%-os leárazás! |
A 12 gép most is széles palettát ölel át.
A legkisebbeket azoknak ajánljuk, akik csupán internetezni, szövegszerkeszteni akarnak, a legszűkebben vett irodai gépet vihetik el bruttó (igen, ez már áfás ár!) 42.990 Ft-ért. Ráadásul ennyi pénzért választhatnak Intel-es, vagy akár AMD-s konfigurációt is.
A középkategóriájú gépek árát sikerült leginkább lefaragnunk, de sok esetben inkább a teljesítményt növeltük. Számítógépeink már kivétel nélkül Vista kompatibilisek.

Sikerült összehozunk, hogy az Intel duplamagos processzorával szerelt gépünk (No. 8) is már 95ezer forint alatt van, sőt a legerősebb is befért 200ezer forint alá.
Ennek azért van jelentősége, mert így az összes gépünket akár áruhitelre is megvásárolhatja, kezdőrész befizetése nélkül!
Böngéssze át megújult összeállításunkat, válassza ki az Önnek legkedvezőbbet!