+36 20 800 1111 Hívjon munkaidőben!

Pénteki akció - május 23.

2008.05.22. 09:30
A pénteki akciót már évek óta nagy sikerrel működtetjük. Az akció lényege, hogy minden pénteken padlóáron kínálunk 3 terméket. Figyelje az akciót, ilyenkor érdemes vásárolni ! Most pénteken kiemelkedő kedvezménnyel juthat hozzá egy AGP-s 512Mb-os videokártyához (2600PRO), 2Gb-os kártyaolvasóval felszerelt pendrivehoz illetve egy verhetetlen árú HDD-hez.
Mi is ez a pénteki akció?
Az akciót a ChipLand saját hatáskörben indította 3-4 évvel ezelőtt. Egy igazi akciót szerettünk volna létrehozni, ami nem a multiknál szokásos "megemelem az árat, majd lecsökkentem" elvre épül, hanem jelentős kedvezményhez juttatja az időben érkező vásárlóinkat. Péntekenként természetesen a készlet korlátozott, bár szokásainkhoz híven nem kicsi.
Mindezek mellett gyakran előfordul, hogy néhány óra alatt felvásárolják ügyfeleink a „pénteki akció”-s termékeket.
A webáruházban nem a „pénteki akció”-s ár jelenik meg, ezért webes rendelés esetén kérjük, tüntessék fel hogy „PÉNTEKI AKCIÓ”. Ebben az esetben természetesen a kedvezményes áron számlázunk.
Az akcióban bankkártyás fizetési szolgáltatásunkat, valamint egyéb kedvezményeket nem tudjuk biztosítani.
Május 23.-án pénteken - és csak ezen a napon - az alábbi három termék akciós áron kapható szaküzletünkben!

VGA ATI Radeon HD2600PRO AGP 512MB DDR2 Power Color:











Garancia: 1 év!
Régi ár: 23.880 Ft Akciós ár: 17.760 Ft

USB Pen Drive 2 GB 2.0 Kingston DT Memory Pen + SD/MMC kártyaolv (5 év!):











Garancia: 5 év!
Régi ár: 3.960 Ft Akciós ár: 3.350 Ft

HDD Seagate 40 GB 5400 rpm ATA:










Garancia: 1 év!
Régi ár: 6.490 Ft Akciós ár: 5.800 Ft

A feltüntetett árak az Áfát tartalmazzák!